m6

.

MICROSON m6

Inteligentní sluchadlo, které se samo přizpůsobuje různým akustickým prostředím a zaznamenává uživatelské preference.

Zahrnuje většinu špičkových technologií f. Microson a poskytuje uživatelům výjimečnou kvalitu zvuku a pohodlí.

Registrace provozních údajů poskytuje možnost profesionální korekce dle uživatelských návyků uživatele.

.

.

Další informace:

Zvuk vyjímečné kvality. Nová koncepce zpracování zvuků poskytuje dosud nepoznanou úroveň slyšitelnosti a čistoty poslechu. M6 Nabízí vynikající zvuk a nové technologické výhody, které pomáhají profesionálům zlepšit adaptaci na nové sluchadlo.

Inteligence. Když se sluchadlo přizpůsobuje konkrétním zvukovému prostředí, může vyžadovat malou úpravu, kterou může udělat pouze uživatel. Jakmile uživatel zadal jim změnu (např. Zvýšení nebo snížení hlasitosti), M6 zaregistruje všechny změny provedené uživatelem. Profesionál při doladění pak může rozhodnout v případě potřeby o jejich trvalé změně.

M6 provádí hloubkovou analýzu na všech frekvencích, a proto může efektivně rozpoznat a rozlišit řadu zvukových prostředí.

M6 má jako první sluchadlo schopnost se učit v rámci interakce s osobou s těžkou ztrátou sluchu. Vylepší seřízení a automaticky zlepšuje uživatelský komfortu a kvalitu zvuku.

Dataloging systém M6 umožňuje uživatelské informace schraňovat pro profesionály, kteří moho provést v budoucnu potřebné korekce. Drobné úpravy mohou být provedeny kompilací na základě závěrů odborníka a uložených informací z M6.

M6 také používá hlasové údaje, které mají varovat uživatele o celé řadě významných událostí, jako jsou vybití baterie, změna programu a příští kontrola.

Kvalita zvuku, inteligence a výkon činí sluchadlo M6 produktem schopným splnit očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů a profesionálů.

Prodejní cena za 1 ks závěs m6: 17 600 Kč

Prodejní cena za 1 ks zvukovodové provedení ITC, CIC: 18 000 kč