Sluchadla Persona

.

Olé

Nová řada sluchadel ICO, BTE, OTE, ITEOlé 2123Olé 2

Olé je zcela nové jedinečné sluchadlo, které přidá Vašemu sluchu novou dimenzi. Například provedení ICO je umístěno ve vnější části zvukovodu, ale pro jeho miniaturní rozměry je prakticky nikdo ve vašem uchu nepostřehne. Olé dokáže velmi rychle a čistě odkrojit rušivé zvuky díky „třímodálnímu vrstvenému omezení hluku“. Spolu s algoritmem „dynamického rozšíření řeči (DSE) tak získáte unikátně čistý poslech i v nepříznivém akustickém smogu. Pokud váš sluch již není v příliš dobré kondici, můžete si zvolit miniaturní závěsné sluchadlo zcela skryté ve zvukovodu – Olé HD, které oslní při malých rozměrech svým výkonem.

Závěsný model BTE či OTE je vybaven navíc designovým multifunkčním ovladačem, kterým regulujete hlasitost nebo volíte poslechové režimy.

Aktuálně zaváděcí cena na provedení ICO a HD – od 10.732,-Kč vč. DPH !

Claret

Claret – kvalitní digitální sluchadlo pro každodenní spokojenost. Sluchadlo Vám usnadní praktický život. Lépe porozumíte slovům při komunikaci. Nepřeslechnete vyzvánění telefonu ani domovního zvonku. Zlepší se Vám poslech televize i rádia. Claret je odstíněn, takže můžete použít mobilní telefon.

Provedení: BTE, OTE, ITE

.

Monet

Monet – výtečné digitální sluchadlo s vylepšenými parametry pro poslech řeči. Díky nastavovacímu programu Voicepro se velmi dobře přizpůsobí Vaším sluchovým možnostem. Při použití funkce „potlačení šumu“ zůstane intenzita řeči zachována, ale veškerý okolní hluk či šum bude potlačen. Varianta s dvěma´mikrofony vám zajistí výrazně lepší srozumitelnost v hlučném prostředí.
Provedení: BTE, OTE, ITE

.

Evok

Evok – sluchadlo s nejmodernějšími prvky a tou nejúčinnější kompenzací nedoslýchavosti. Sluchadlo využívá třetí generaci vysoce účinného potlačení zpětné vazby (pískání). Nabízí speciální algoritmus pro zvýraznění řeči v hluku, adaptivní směrovost mikrofonu a další vymoženosti současných technologií. Samozřejmostí je precizní nastavení pomocí softwaru Voicepro. Tato kombinace vlastností Vám zajistí maximální pohodlí a komfort při používání sluchadla. Informujte se na novinku – Evok 525, nový model ve stejném designu jako Olé BTE ale za příznivější cenu!
Provedení: BTE, OTE, ITE