HearIt All – vše v jednom

.

HearIt All – univerzální bezdrátový komunikátor

Uslyšíte : TV, Řeč, Telefon, Mobil

Kontakt se světem kolem nás, s rodinou a přáteli, zvyšuje kvalitu našeho života. HearIt All je univerzální bezdrátový komunikátor pro osoby se zhoršeným sluchem, kterým pomáhá zůstat v kontaktum v každodenním životě. HearIt All přináší dodatečné zesílení v mnoha standardních denních situacích a ulehčí vám vnímání řeči a zvuků při:

  • Sledování TV
  • Poslechu hudby
  • Konverzaci v hluku
  • Telefonování na pevné lince
  • Telefonování mobilním telefonem
    .

POUŽÍVÁNÍ MOBILNÍHO TELEFONU:

Rozmlouváte mobilním telefonem a máte potíže slyšet o čem je řeč. Když zesílíte sluchadlo, jsou hlasitější hluky okolí ale řeči stále nerozumíte. Velmi nepříjemné…

HearIt All Vám čistě zesílí mobilní telefonní konverzaci

HearIt All zesiluje zvuky z mobilních telefonů vybavených Bluetooth, takže je můžete používat v situacích, kdy je kolem vás velký hluk. Zvuk z vašeho mobilního telefonu je bezdrátově přenášen přímo do HearIt All a vy můžete rozhovor jasně slyšet ve vašem sluchadlu pomocí funkce „T“ nebo pomocí lehkých sluchátek. HearIt All je vlastně přenosná hands-free sada. Můžete ji snadno vzít s sebou kdykoliv se přesunujete a potřebujete používat mobilní telefon.

SLEDOVÁNÍ TELEVIZE NEBO POSLOUCHÁNÍ RÁDIA :

Sledujete-li televizi nebo posloucháte-li rádio, vaše rodina vám říká, že máte zvuk příliš nahlas. Když přístroj ztlumíte, rozumíte pouze některým slovům.

HearIt All Vám zesílí zvuk TV a během jejího sledování můžete také zvednout telefon

HearIt All zesiluje zvuk z TV, rádia a dalších přístrojů, takže můžete poslouchat takovou hlasitostí, která vám vyhovuje. Zvuk je bezdrátově přenášen přímo do vašeho sluchadla pomocí funkce „T“ nebo do lehkých sluchátek. Pokud zrovna posloucháte televizi nebo rádio a vaše pevná linka nebo mobilní telefon začnou vyzvánět, nemusíte se zvedat, abyste odpověděli. Hovor přijmete stiskem tlačítka na přijímači HearIt All, který máte kolem krku. Vyřídíte si hovor a opět sledujete přerušený pořad.
.

ZLEPŠENÍ SROZUMITELNOSTI :

Když jste se svou rodinou, musíte se soustředit na konverzaci a účastnit se jí. To vás brzy vyčerpá. Na konci večera to vzdáte a vypnete.

HearIt All Vám zesílí řeč a zvýší srozumitelnost.

HearIt All zaostřuje a zachytává řeč v hluku, takže můžete slyšet, o čem se mluví. Vysílač HearIt All se namíří na toho, kdo mluví, nebo se mu zavěsí na krk. Řeč je bezdrátově přenášena přímo do vašeho sluchadla nebo do lehkých sluchátek. Je-li souprava HearIt All používána k poslechu řeči, můžete přepínat podle aktuální poslechové situace mezi dvěma nastaveními. Díky HearIt All získáte jasnější konverzaci v hluku!

POUŽÍVÁNÍ PEVNÉ TELEFONNÍ LINKY :

Rozmlouváte telefonem a hlasitost je problém. Když zesílíte sluchadlo, začne pískat. Když je znovu ztišíte, stěží rozumíte, o čem se mluví.

HearIt All Vám zesílí telefonní konverzaci.

HearIt All zesiluje zvuky z vašeho telefonu, takže můžete relaxovat a znovu si užívat telefonní konverzace. Zvuk z vašeho telefonu je bezdrátově přenášen přímo do vašeho sluchadla nebo lehkých sluchátek.

HearIt All – neomezené možnosti komunikace.

Prodejní cena: 9.290,-Kč včetně DPH

Možnost získání příspěvku na Úřadu práce!